PRONÁJEM PROSTOR

U nás máte více možností. Pronajímáme jak celý prostor, tak i jeho jednotlivé části. Záleží na vašich potřebách a typu akce.

Také vám můžeme zabezpečit mimo jiné i veganský gurmánský catering.

Prostor je k dispozici denně v době od 9 do 21 hod, ale můžeme se domluvit i jinak.

Ceny pronájmů jsou vedeny bez DPH.


VELKÝ SÁL

Uvažujete, kde uspořádat přednášku či workshop i s ukázkami přípravy jídel, nebo uměleckou dílnu? Chcete velkou oslavu narozenin nebo vánoční večírek ve vlastní režii? Hledáte prostor s příjemnou atmosférou, kde byste mohli vést hodiny jógy, tance či jiné pohybové aktivity, při nichž není potřeba zrcadel? Potřebujete místo, kde se bude scházet váš velký diskusní kruh nebo uvažujete o promítání tématických filmů? Křtíte knihu nebo CéDéčko, hledáte místo pro autorské čtení, či byste rádi seznámili ostatní se zajímavými produkty?

Velký sál (72 m2) má kapacitu 60 sedících osob v uspořádání "kino". Je kvalitně ozvučen - k dispozici míchací pult, klopový i klasický mikrofon. Je možné využít projektor s přípojkami VGA, HDMI a projekční plátno, flipchart a velkou magnetickou popisovatelnou pojízdnou tabuli. K ruce je kuchyňský kout vybavený lednicí s mrazákem a myčkou, případně pojízdným ostrůvkem s varnou deskou. V nabídce jsou také 4 stoly pro 4 - 6 osob, které je možné umístit na plochu. Na místě je též 20 jógamatek a deky. K dispozici jsou 2 toalety.

1 hodina

1.450 Kč

1 den (8 hodin)

8.700 Kč

2 a více dní

8.200 Kč/den

KAVÁRNA

Příjemné místo pro praktické workshopy, kurzy vaření ukázkovou formou nebo setkávání středně velké skupiny. Máme i vybavení pro food styling. A třeba uvažujete o teambuildingu se společným vařením nebo o akci pro zaměstnance "1/2 DAY OUT" složené z porady, krátkého workshopu sledování přípravy zdravého jídla s komentářem a společným zdravým obědem či večeří... Anebo vás napadá spousta dalších zajímavých aktivit, pro které je tento prostor jako stvořený.

Kavárna (57 m2) má kapacitu 25 sedících osob v uspořádání "do kruhu". Prostor je vybaven velkou rohovou lavicí a volně uspořádatelnými stolky a židlemi. Je možné využít projektor s přípojkami VGA, HDMI a projekční plátno, flipchart a velkou magnetickou popisovatelnou pojízdnou tabuli. K ruce je velký kuchyňský kout vybavený 2 lednicemi s mrazákem, parní troubou a myčkou, případně pojízdným ostrůvkem s varnou deskou na plyn i 2 samostatnými varnými "single" plotýnkami na elektřinu. V nabídce jsou také 4 stoly pro 4 - 6 osob, které je možné umístit na plochu. K dispozici jsou 2 toalety.

Pronájem pro akce bez vaření

1 hodina

1.000 Kč

1 den (8 hodin)

6.400 Kč

2 a více dní

6.000 Kč/den

Pronájem pro akce s vařením

kurzy vaření apod.

1 hodina

1.450 Kč

1 den (8 hodin)

8.700 Kč

2 a více dní

8.200 Kč/den

Rezervujte si nezávazně svůj prostor

Stačí jen vyplnit všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.