REFERENCE

Ještě stále nejste rozhodnuti, zda si pronajmout náš sál, či kavárnu?

Třeba vám pomůžou reference uvedené níže :)


.


.


.


.


.
.

Lenka Dočkalová


www.probio.cz

Nádherné prostory, příjemná energie. Kuchyň si naše lektorka Monika nemohla vynachválit, vzdušná prostorná, perfektně vybavená, dostatek místa na všechno, parádní zázemí. Sál na prezentaci výborně nachystaný, uspořádání židlí mělo pozitivní ohlas. Skvělý support z Vaší strany, jak při plánování tak i při samotné organizaci.

za celý tým Probio, Bára


www.centrumzmen.cz

Teal Club je místo, které splnilo mé očekávání. Prostředí skvělé, cena příznivá a profesionální přístup k přednášejícímu? Naprosto skvělé :)
Shrnuto podtrženo... Pokud chce někdo prostor ve kterém se bude jako přednášející cítit báječně, bude mít kde zaparkovat a mít k dispozici i asistentku, která zajistí pohodlí pro účastníky, rozhodně vřele doporučuji.

Zdeňka Čermáková Life&byznys kouč


www.techem.cz

Jménem našeho jednatele bych Vám a Vaší kolegyni chtěla velice poděkovat za včerejší organizaci školení. Byli jsme se vším naprosto spokojeni. Pan jednatel pěl na Teal Club jenom samou chválu: krásné místo, skvělý výhled, velice ochotná slečna Halamová. Pouze říkal, že bylo trochu složité Teal club v rámci areálu pivovaru najít, ale to jen na okraj. Rádi Vás budeme doporučovat dál. (Přidáme navigační šipky, není problém :) Teal club)

Techem, spol. s r.o.


www.obsahova-agentura.cz

Pořádat akci v Teal Clubu znamená hned o několik starostí méně. Nemusíte si dělat hlavu, jestli budou prostory včas a hezky přichystané, zkrátka budou. Markéta za nás vykomunikovala výborné občerstvení na akci a její tým nám vytrhl trn z paty i v den konání, kdy jsme na poslední chvíli potřebovali zařídit tisk zbývajících materiálů.

Bezchybně bylo i zapojení techniky, vaření kávy a pomoc s odklízením špinavého nádobí. Jsem ráda, že jsme s Obsahovkou našli místo, kam se budeme rádi na konference vracet.

Martina Jiříčková z Obsahové agentury


.

www.mgcgroup.cz

Naše firma pořádá pravidelně otevřené vzdělávací kurzy. Vždy se snažíme najít vhodný, zajímavý a dopravně dostupný prostor. Splnit všechny tyto požadavky spolu s technickým vybavením nebývá vždy lehký úkol. V prostoru Teal Clubu se nám to povedlo vše skloubit na výbornou! Prostor je krásný, catering nápaditý, asistence na místě byla vstřícná a usměvavá. Celá akce proběhla bez nejmenšího problému a určitě se sem budeme rádi vracet. Již nyní zde máme naplánovanou další akci...

Tým Mgc group


.

"S pořádáním akcí v Teal Clubu máme opakovanou a vždy bezvadnou zkušenost. Pořádali jsme v tomto prostoru setkání jak pro 15, tak pro 70 lidí. Prostory jsou krásné a příjemné, vybavení profesionální školy léčivé výživy se nezapře a je zcela k dispozici.

Bonusem navíc, který jsem zatím zažila jen v Teal Clubu, je pomocná ruka Evy, která během celé akce asistovala s dovařováním čajů, servisu kolem jídla, kávy i nádobí. Pokud hledáte místo ve stylovém prostředí s vybavenou konferenční místností, jídelním zázemím a milými a vstřícnými lidmi kolem, pak mohu za sebe Teal Club jen doporučit."

www.forum-media.cz

Vše probíhalo v pořádku a spolupráce s kolegyní Evou byla skvělá, moc děkuji. Prostory jsou velmi pěkné a odpovídaly našim potřebám a catering byl výborný. I účastníci hodnotili prostory velmi kladně.

Těším se na další spolupráci.

Tereza Vaňková

MUDr. Martina Zisková

www.ajurvedskagurukula.cz

"Jako začínající škola ájurvédy, která se nese v duchu gurukula tradice a systému, jsme hledali pro výuku vhodné zázemí. Nebylo jednoduché ho najít - větší skupina, výukový sál, dobře zařízená kuchyň, dostupnost - až se nám to podařilo v prostorách Teal clubu v Bráníku. Prostor splňoval všechny naše vysoké nároky a vytvořil skvělé zázemí pro začátek našeho projektu."

Alex a Terka za projekt Tiny Life

www.tinylife.cz

"Že jste úžasní jsme věděly dlouho, ale to jsme ještě netušily, jak dalece vaše úžasnost sahá. Pár měsíců zpátky jsme se do prostor Teal Clubu dostaly skrze setkání Slušných firem, které se konalo právě v prostorách v Bránickém pivovaru. Naprosto dokonalý sál, měli jsme všechno, od židlí přes stoly po plně vybavenou kuchyňku, setkání bylo obohaceno krásným prostorem.

Nedávno nám na poslední chvíli vypadl workshopový prostor, když píšu na poslední chvíli, představte si pár hodin. Naštěstí mě jako první náhrada napadly právě prostory Teal Clubu. Stačil jeden telefonát a bylo to, prostor byl rezervován. Tak snadné. Jste prostě boží! Vytrhli jste nám trn z paty a poskytli nejlepší možný prostor. Už se těším až k vám přesuneme naše workshopy, máte totiž pro nás nejvíce vyhovující prostor, jelikož je tam kuchyňka i stoly, které potřebujeme. Z celého srdce Vám děkujeme jste skvělí lidé a máte úžo prostory 😊"