Odpojení - jak najít cestu zpátky k sobě 

Workshop: Odpojení – jak najít cestu zpátky k sobě

V dnešní uspěchané době, kdy jsme neustále vystavování tlaku ze strany společnosti, práce či rodiny, kdy se mnohdy soustředíme především na to, co se po nás chce, je potřeba se umět zastavit a vrátit se zpět k sobě. Je potřeba se vracet k vlastní pocitům, myšlenkám a vlastnímu vnímání světa. Umění naleznout klid a mír v sobě, zatím co se člověk ubírá životem kupředu. Nezapomenout na sebe v tomto světě požadavků je čím dál těžší, a proto umění zasatvit se zhluboka se nadechnout a podívat se na věci znovu, nabírá více a více na důležitosti.

Tento workshop/beseda je založena především na diskusi, povídání a sdílení, místy se mohou objevit různá cvičení ze světa divadelní improvizace. Trvání celé akce je 3 hodiny včetně jedná či dvou případných malých přestávek.

O řečníkovi:

Lukáš Zajíček je 31 letý herec a lektor prezentačních dovedností, v roce 2017 započal transformaci svého života, kdy ho postihla první cesta do Santiaga de Compostela a následovaly další. Těsně před tímto workshopem se Lukáš vrací ze 3 měsíčního pobytu v Indonésii, kde působil jako dobrovolník na výuku angličtiny. Jeho práce je založena sdílení zkušeností z různých oblastí života, především však z 16 let praxe v oblasti bojových umění, téměř již 5 rokům improvizačního divadla a jeho cest po světě a duši.

Cena: 400 Kč/osoba

Termín: 11.10.2018 od 18:00 (doporučujeme se dostavit 15 minut před začátkem)

Kde: Teal club, Údolní 212,1, Praha 4

Zajímá Vás tento workshop? Není nic snazšího, než se přihlásit níže: